Відкриття меморіальної дошки Всеволоду Петрів за участі реконструкторів ВІК "Повстанець" (вул. Всеволода Петріва (Горького), 24/6)

15-го жовтня біля нашої школи на бетонній стіні по вул.Петріва було встановлено меморіальну дошку, присвячену Всеволоду Петріву генералу-хорунжому, Військовому міністру Армії УНР.

Рекомендуємо подивитись фільм про цю історичну постать «Десять років минуло з того часу, як український народ взявся за зброю, щоб здобути собі волю та власну державу. І поки живі тілом і духом учасники тих подій, вони мають розповісти про часи, коли від звитяги синів України мінявся хід історії. Я – Всеволод Петрів, був там, серед, них. І маю описати все, що було, для нащадків…».

Документальний фільм "Українська революція" – екранізація спогадів генерал-хорунжого Української народної республіки Всеволода Петріва, які описують його участь у перших визвольних змаганнях 1917-1921 років, розповідають історію полку імені Костя Гордієнка, відтворюють Арсенальське повстання у Києві, захист Києва під час наступу військ Муравйова, звільнення міста від більшовиків.


Галерея "Відкриття меморіальної дошки Всеволоду Петріву за участі реконструкторів ВІК "Повстанець", 15.10.2016 р."

Кiлькiсть переглядiв: 69

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.