Наказ Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 №367 "Про затвердження порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти " Посилання


Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.1996 р. № 1004, рішення батьківських зборів (протокол від 19.09.2007 р. №1) у школі запроваджена шкільна форма та заборонено використання мобільних телефонів під час навчального процесу.


25 травня 2018 року о 9.00, на шкільному подвір'ї відбудеться свято Останнього дзвоника за адресою: м. Боярка, вул. Шкільна, 28. Прихід учнів до школи о 8.45.


БАТЬКАМ

/Files/images/IMG-031ca55ad882e51b410bb77549f4f780-V.jpg

1. Я люблю дитину.

-Щоденно знаходжу час поспілкуватися з дитиною: запитую про настрій , що цікавого трапилося з нею; спокійно обговорюю шляхи покращання успіхів у школі, а не сварю за оцінки.

-Я вмію висловлювати свою любов до дитини й віру в неї. Щодня використовую декілька «чарівних» фраз: «Я люблю тебе!», «Мені цікаво тебе слухати!», «Ти зможеш це зробити!», «Я пишаюся тобою!», «Вибач мені!», «Будь відповідальною!».

2. Моя дитина для мене – Особистіть, а не моя власніть.

- Я поважаю дитину й завжди виявляю свою повагу до неї: обговорюю з дитиною свої вимоги, враховую її думку, аргументую свою позицію, висловлюю прохання.

- Я ніколи не застосовую фізичних покарань до дитини.

- Я спілкуюся позитивно: ніколи не принижую дитину, не говорю образливих слів, не кричу на неї, не показую роздратування.

3. Я допомагаю дитині вирости успішною та щасливою людиною.

-Я навчаю дитину позитивно ставитися до себе, рідних, інших людей; створювати навколо себе атмосферу радості, добра; турбуватися про людей; уміти виражати свої емоції. Показую в цьому приклад.

- Я формую в дитині здатність до відповідальної автономної дії.

По перше, культивую в дитині прагнення та звичку навчатися. До кінця другого класу доброзичливо контролюю весь процес виконання домашніх завдань або, якщо дитина відвідує групу подовженого дня, пропоную разом повторити вивчене.

У третьому – четвертому класах поступово послаблюю контроль.

У п’ятому – посилюю контроль, а в шостому – сьомому – пропоную разом повторити домашні завдання.

У восьмому – обговорюю шляхи подолання невдач.

По – друге, обов’язково даю дитині посильні доручення по дому. Пам’ятаю, що маю бути терплячим/ терплячою, оскільки звичка в дорослої людини формується впродовж місяця, а в дитини цей термін подовжується.

4. Я ставлюся з повагою до вчителів і школи та виховую в дитині позитивне ставлення до них.

Любіть дитину так, як вона любить Вас: не за вчинки та успіхи, а за те, що вона для Вас – найрідніша людина/

/Files/images/psh/0f32bd9346b0.png

Кiлькiсть переглядiв: 408

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.