Міжнародний День Миру

21 вересня до Дня Миру учні 4-х класів підготували флешмоб "Діти України за Мир"!

День Миру

Міжнародний день миру відзначають у всьому світі за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства і вогню. Його почали святкувати у 1982 році. До 2001 року цей день святкували кожен третій вівторок вересня, у день відкриття чергової сесії ООН. Проте в резолюції від 7 вересня 2001 року Генеральна Асамблея ООН прийняла постанову, за якою з 2002 року святкування «Міжнародного дня миру» має проходити кожен рік в одну і ту ж дату — 21 вересня.

У цей день ООН закликає всі країни зупинити військові дії і хоча б на 24 години припинити проливати кров.

21 вересня – день визволення Чернігова. 21 вересня – Різдво Пресвятої Богородиці. 21 вересня — Всесвітній день миру. І цей збіг невипадковий. Минулого року на Алеї Героїв пройшов благодійний ярмарок «Підтримай солдата Чернігівщини». Виступали дітлахи, проводились майстер-класи по «хенд-мейд», чернігівські майстри продавали свої роботи… Так зазвичай буває щороку на День міста. Та мета ярмарку цьогоріч досить конкретна: зібрати кошти для 13-го, 41-го батальйонів та 1-ї танкової бригади. Організатори ярмарку – «Самооборона Чернігівщини» — планують купити на зібрані кошти тепловізор та прибор нічного бачення. Дорого? Так. Але попередній благодійний ярмарок допоміг військовим області на 40 тисяч гривень! День Миру святкують не тільки у Чернігові. Минулого року на всій території України пройшли найрізноманітніші виставки, ярмарки, концерти, марші. На вулицях повісили малюнки дітей, на яких діти малювати свою країну такою якою вони хочуть її бачити. В Україні, Організація Об`єднаних Націй вже втретє ініціює всеукраїнську кампанію «Голуб миру», в той час, коли питання миру є особливо нагальними для України.

Учасники кампанії заохочуються до проведення наступних активностей під час відзначення Дня миру:Уроки, покази фільмів, обговорення та інша освітянська діяльність, мета якої – пропаганда миру і толерантності. Організація створення учнями масових формацій у формі голубів миру.

Написання листів привітання та підтримки внутрішньо переміщеним дітям та їх родинам.

З чого починається мир ?

Мир на планеті надзвичайно актуальна тема і часто порушується в наш час. При цьому будь-яка людина, що загляне всередину себе, у свою душу, у свій розум, підтвердить, що зберегти мир іноді нелегко навіть у собі, що вже казати про відносини між людьми (навіть близькими), а тим більше між країнами.

Подивимося, з яких букв-слів складено слово «мир», щоб краще зрозуміти його значення. Отже:

М - мислите - дуже важлива буква-слово, що означає «думати», «міркувати», «мислити». У слов'ян слово «мислити» означало також духовне спілкування з Богом.

И - іже - буква, зміст якої можна виразити словами «якщо» і «коли». Також використовувалася у значенні сполучника «і».

Р - рци - це давньослов'янська буква, яку ми знаємо сьогодні як букву Р «говори, прорікай, читай уголос».

«Думки й мова» - два ключі до розшифрування поняття «мир».

Кожна людина здатна зробити реальний внесок, щоб зберегти мир на планеті. Потрібно почати з себе, зі своїх думок, своєї родини. Слід допомагати батькам, шанувати їх, віддячувати за те, що подарували нам Життя, адже воно таке прекрасне ! Також дуже важливо, щоб мир і злагода панували у класному колективі, тому що справді цікаве і захоплююче навчання може бути лише у дружньому класі. Кожен учень має допомагати своєму однокласнику, навіть якщо ви просто позичите йому свою лінійку, то це буде Ваш внесок у Мир.

Зараз нашому суспільству і людству в цілому не вистачає миру всередині себе - спокою, врівноваженості. Головне - це мир у душі, бо без душі - немає нас, ми просто шматочок тіла. Я хочу жити у суспільстві, де всі люди є небайдужими до чужого болю, а кожна людина постійно намагається докласти максимум зусиль для надання допомоги тим, кому вона потрібна. Надаючи допомогу незнайомому чоловіку, ми робимо наше суспільство кращим. В ідеальному суспільстві всі заможні люди повинні займатися не примноженням свого капіталу, а прагнути працевлаштувати бідних і всіляко допомагати їм. У кожної людини повинен бути дах над головою, щоб він не поневірявся по підвалах і крамничках. Для поліпшення суспільства необхідно щоб кожна людина почала з себе це робити. Якщо, кожна людина почне бачити недоліки в собі, вона не добереться до інших, а отже, збереже МИР.

Кiлькiсть переглядiв: 110

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.