Вітаємо з перемогою в конкурсі творчих робіт "Молодь Київщини" за "зелену економіку"!

Висловлюємо подяку методисту Києво-Святошинського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Малишевій Т.В. за підготовку та перемогу вихованок гуртка "Зелена" економіка в конкурсі творчих робіт "Молодь Київщини" за "зелену економіку".

Вихованки гуртка «Зелена» економіка» (керівник Малишева Т. В.), учениці 10 класу Боярської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Кацапир Сніжана та Коржова Анна взяли участь у конкурсі творчих робіт «Молодь Київщини за «зелену економіку», який проводила кафедра економічного менеджменту та підприємництва Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У конкурсі взяли участь учні 30 шкіл м. Київ та Київської області.

Кацапір Сніжана виборола І місце за творчу роботу: «Шляхи заощадження енергоресурсів у процесі домашнього господарювання». Анна Коржова одержала грамоту за креативність та творчий підхід у підготовці роботи: «Ландшафт міста Боярка як фактор якості життя громади».

11 квітня 2018 року дівчата взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених: «Зелений бізнес: життя заради майбутнього», де представили свої роботи і були нагородження грамотами та цінними подарунками. Організатори – українсько-німецька кафедра екологічного менеджменту і підприємництва економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, німецьке товариство міжнародного співробітництва.


Галерея "Конкурс творчих робіт «Молодь Київщини за «зелену економіку», 11.04.2018"

Кiлькiсть переглядiв: 21

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.