/Files/images/images (3).jpg

Конкурси, турніри, ігри

Переможці конкурсу Кенгуру 2017-2018 н.р.

ПІ учня Клас Результат
Ткаченко Р. 2 Відмінний
Курасов О. 3 Відмінний
Лахтадир К. 4 Відмінний
Колісник С. 2 Добрий
Мисюк Д. 2 добрий
Сухоцький Є. 2 добрий
Драгусєвич М. 3 Добрий
Кравчук Д. 3 Добрий
Жабинець Д. 3 Добрий
Гусарова А. 3 Добрий
Голішевська Н. 3 Добрий
Бойко І. 4 Добрий
Болгова А. 4 Добрий
Бондаренко О. 4 Добрий
Васькевич В. 4 Добрий
Гира Д. 4 Добрий
Клешня Н. 4 Добрий
Лисенкова С. 4 Добрий
Ніненко Н. 4 Добрий
Михайлюк Д. 4 Добрий
Моспаненко І. 4 Добрий
Некко А. 4 Добрий
Сташук К. 4 Добрий
Турова Є. 4 Добрий
Тюрменко В. 4 Добрий
Шидловська О. 4 Добрий
Яворська Є. 4 Добрий
Ковальська В. 5 Добрий
Мисюк С. 5 Добрий
Лющенко А. 5 Добрий
Савченко Є. 7 Добрий
Курашкевич Д. 7 Добрий
Фоменко А. 7 Добрий
Василенко М. 7 Добрий
Холод М. 8 Добрий
Великий Р. 9 Добрий
Ткаченко А. 9 Добрий
Кацапир С. 10 Добрий
Савчук Н. 10 Добрий

Переможці

конкурсу "Бобер", 2017-2018 н.р.

/Files/images/images (12).jpg

Всього учасників: 30.

Добрі результати-11 учнів, відмінні-1 учень, звичайні-18 учнів.

Ковальська Вікторія-5а-відмінний результат;-вчитель Грінченко Ю.Г.

Іванчук Марія-3-в-добрий результат;- вчитель Солодович О.О.

Мельникова Дар’я-5а-добрий результат;- вчитель Грінченко Ю.Г.

Пилипака Богдан-5а-добрий результат;- вчитель Грінченко Ю.Г.

Лющенко Анна-5а-добрий результат;- вчитель Грінченко Ю.Г.

Радченко Валерія-5а-добрий результат;- вчитель Грінченко Ю.Г.

Бульвінський Іван-6а-добрий результат;- вчитель Солодович О.О.

Ляшенко Поліна-6а-добрий результат;- вчитель Солодович О.О.

Титаренко Марія-8а-добрий результат;- вчитель Солодович О.О.

Байса Максим-9в-добрий результат;- вчитель Шляхова Ю.О.

Кацапир Сніжана-10а-добрий результат;- Грінченко Ю.Г.

Солодович Володимир-11а-добрий результат.- Грінченко Ю.Г.


Переможці

конкурсу "Геліантус», 2017-2018 н.р.

/Files/images/images (11).jpg

ПІБ Клас Бали Нагорода
1 Голішевська Нана 3 18.75 Диплом переможця в поч. шк.
2 Ворожбянова Діана 3 11.00 Сертифікат учасника
3 Розколодько Назар 3 9.00 Сертифікат учасника
4 Щуліпенк Михайло 3 9.00 Сертифікат учасника
5 Міткевич Маргарита 3 7.00 Сертифікат учасника
6 Ковальська Вікторія 5 22.50 Диплом ІІ ступеня
7 Перепелиця Іван 5 13.00 Грамота з фізики
8 Лющенко Анна 5 10.00 Сертифікат учасника
9 Ляшенко Поліна 6 14.00 Грамота з географії
10 Бевзюк Дмитро 6 13.00 Грамота з хімії
11 Шатнюк Вікторія 6 12.00 Сертифікат учасника
12 Бульвінський Іван 6 10.00 Сертифікат учасника
13 Карпов Олексій 6 9.00 Сертифікат учасника
14 Бойчук Данило 8 10.00 Сертифікат учасника
15 Заєць Єлизавета 8 10.00 Сертифікат учасника
16 Бабенко Марія 8 10.00 Сертифікат учасника
17 Мартинюк Евеліна 8 5.00 Сертифікат учасника
18 Солодович Володимир 11 24.00 Диплом ІІ ступеня

Підсумки районного етапу Всеукраїнського конкурсу "Космічні фантазії"

06 лютого 2018 року підведено підсумки районного етапу Всеукраїнського конкурсу "Космічні фантазії". На підставі висновків журі серед переможців визнано: Номінація "Комп'ютерна графіка" молодша вікова категорія Комп'ютерна графіка ІІ місце- Махєєва Мілена, учениця 5 Б класу Боярської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4, за роботу Космічні фантазії, керівник Величко Ю.Г.

06 лютого 2018 року підведено підсумки районного етапу Всеукраїнського конкурсу "Космічні фантазії". На підставі висновків журі серед переможців визнано: Номінація "Комп'ютерна графіка" старша вікова категорія Комп'ютерна графіка ІІ місце- Крисова Дарина, учениця 9 Б класу Боярської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4, за роботу Космічні фантазії, керівник Величко Ю.Г.

/Files/images/Крисова_Дарiя,_9б.jpg


Результати ІІ (районного) етапу мовно – літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, 26.11.2017

/Files/images/Без названия (1).jpg

Лозовенко Катерина, 7Б кл., ІІ місце, вчитель Тарасенко С.М.

Результати ІІ етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика, 08 листопада 2017 року

Лимонова Олена, 4В кл., вчитель Рудковська О.В.


01 листопада 2017 року в районному методичному центрі відділу освіти Києво – Святошинської райдержадміністрації відбувся районний етап щорічного обласного профорієнтаційного конкурсу малюнку „Твоє майбутнє - в твоїх руках”

/Files/images/images (6).jpg

Вітаємо переможців:

- молодшого шкільного віку:

Лющенко Анна, Боярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 – 3 місце.

- середнього шкільного віку:

Ігнатенко Віка, Боярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 – 1 місце;

- старшого шкільного віку:

Савчук Нікітa, Боярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 – 3 місце.


Кiлькiсть переглядiв: 47

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.