Метою виховної роботи в школі є розвиток високоінтелектуальної, компетентної, свідомої особистості, здатної до самореалізації та прояву своїх можливостей у різних сферах життєдіяльності.

/Files/photogallery/763/s76534192.jpg

Пісня про Боярську четверту. Скачать

Поради для класного керівника. Скачать

Графік роботи гуртків 2016-2017 н.р. Скачать
Напрямки діяльності виховної роботи в школі, 2016-2017 н.р. Скачать
Заходи, присвячені до Дня Соборності України 2016-2017 н.р. Скачать
Презентація на тему "Моя країна-Україна". Скачать
Урок на тему "Стройова". Скачать
Досвід роботи з проблеми « Психологічний супровід учнів з використанням інноваційних технологій з метою надання їм допомоги в розвитку особистості та збереження психічного здоров’я". Скачать

Орієнтовний план заходів

проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності

на 2016-17 н.р.

Назва заходу Термін Відповідальні
1. Проведення інструктажів з ТБ та ПДР «Дорога до школи» 02. – 04.09.2016 Класні керівники, класоводи
2. Загальношкільна лінійка для учнів 5-11 кл. з ТБ та попередження травматизму у школі та спортивному майданчику під час перерв та навчальних занять . 04.09.2016 Заст.дир.з ВР Юрчук О.В.
3. Проводити з учнями інструктажі та бесіди перед організацією навчальних екскурсій та походів. Протягом року Класні керівники та класоводи.
4. Проводити бесіди-інструктажі з профілактики травматизму під час канікул. Жовтень, грудень, березень, травень Класні керівники та класоводи.
5. Провести бесіди «Обережно, ожеледиця!» В зимовий період Класні керівники та класоводи.
6. Провести інструктажі та бесіди про заборону використання дітьми піротехнічних засобів . Протягом року, Грудень-січень особливо Класні керівники та класоводи.
7. Випуск газет та виготовлення пам’яток по БЖ Березень-квітень Класні керівники та класоводи.
8. Виставка малюнків Жовтень, березень Педагог-організатор
9. Проведення вікторин та конкурсів на знання безпечної поведінки та з питань профілактики травматизму. Березень Вчитель БЖ, класоводи, педагог-організатор
10. Проведення навчальних евакуацій з учнями 1-4 та 5-11 класів Квітень Заст. директора з ВР Юрчук О.В
11. Перегляд навчальних фільмів про дії учнів у разі аварій, катастроф, стихійних лих, під час непередбачуваних ситуацій та у воєнний час. Листопад, березень, квітень Класні керівники та класоводи.
12. Проводити роз’яснювальну роботу серед учнів щодо поводження з вибухонебезпечними предметами. Жовтень, березень Класні керівники та класоводи.

Колектив школи, від технічного працівника до директора, створює усі можливі умови для виховання – це і естетичний вигляд приміщень, забезпечення технічними засобами ( комп’ютерний клас, Інтернет, відеозал у бібліотеці), позитивний клімат у початковій та старшій школі, які знахо-дяться в різних приміщеннях, умови для виявлення активності (участь у колективних справах, акціях, проектах, конкурсах, культпоходах, святах та різних видах заходів).

Учні активно беруть участь у традиційних святах школи: казковому уроці та посвяті в першокласники, святкових концертах до Дня вчителя та 8 Березня, Дні відкритих дверей для майбутніх першачків, новорічних виставах, родинних та фольклорних святах, тощо.

Сприятливе середовище у школі створене для роботи гуртків та секцій. На базі школи працює музична студія, в яку входять ансамблі „ЮДЖАЛ”, „ КОНФЕТТІ”, „ІГРАШКИ”, „КІНДЕР-СЮРПРИЗ”, вони неодноразово були переможцями районних музичних конкурсів та фестивалів, секція з волей-болу та баскетболу, військово-спортивний гурток, секція по футболу від обласного управління фізкультури та спорту, в якій у молодшій групі займаються учні 1-3-х кл. нашої школи, а у старшій – збірна учнів 5-7 кл. міста Боярка (це все безкоштовно).

Ми тісно співпрацюємо з районною школою мистецтв (хореографічна студія „Віночок” та художня студія) , Боярською школою мистецтв (студія бального танцю та сучасний танець Хіп-Хоп), центрами творчості „ОБЕРІГ” та „ШАНС”(гуртки „Майстер” і „Констроювання трикотажних виробів”), з МНВК –(гурток „Креативне рукоділля”) – безкоштовно. Організація життя класного та шкільного учнівських колективів забезпечується системою самоврядування – Шкільний парламент.

У виховну роботу школи широко впроваджується психологічна служба, співпраця з районним центром практичної психології та центром соціальної реабілітації. Під час проведення годин класного керівника проходять бесіди, тренінги, спілкування, дискусії, зустрічі зі спеціалістами та цікавими людьми, робота над різними проектами, ігри, тощо. Колективно-творчі справи, спрямовані на розвиток інтелектуальної, трудової, демократичної, естетичної, фізичної, екологічної та політичної культури.

Єдність і взаємозв’язок усіх умов виховного впливу виявляється в гармонії певних педагогічних дій, рішень, традицій шкільного життя, спілкування і взаємин учителів та учнів.

Проблемне питання виховної роботи Боярської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

"Формування особистості учня - свідомого громадянина - патріота"

Система знань:

- виховання в учня пріорітету прав людини як гуманістичної цінності та єдиної норми;

- формування свідомості на засадах гуманістичної моралі та виховання поваги до таких цінностей як свобода, рівність, справедливість;

- формування національної свідомості, належності до рідної землі, визнання духовної єдності поколінь та спільності культурної спадщини;

- виховання почуття патріотизму, відданості Батьківщині;

- формування соціальної активності особистості;

- формування працелюбної особистості, відповідальної за свої дії;

- формування толерантного ставлення до інших культур і традицій;

- формування негативного ставлення до будь-яких форм насильства;

- формування етико-естетичного ставлення до життя і своєї діяльності;

- забезпечення розвитку в дітей потреби у здоровому способі життя, гармонійного поєднання духовного, фізичного та психологічного здоров'я.

/Files/images/psh/ьь.jpeg

/Files/images/psh/s15283794.jpg

Відкриття приміщення РОДу

Кiлькiсть переглядiв: 682

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.